PLATİNUM ve VİP HOLİDAY CARD Satış Sistemi

Tesisini, hem yatırımcı, hem tüketici hem de ülke için en verimli ve en uygun yöntem olan devre kart konseptinde pazarlamak isteyen yatırımcılar için ideal çözümleri sizlere HOLIDAY INVESTS sunmaktadır.

Yatırıma yeni başlayacak, bitirmek üzere, bitirmiş ve hatta devre kart sisteminde satışa başlamış yatırımcılar için A’dan Z’ye en uygun sistemin oturtulması, satışların etik kurallar ve yasalar çerçevesinde dürüstçe gerçekleştirilmesi hususları Holiday Invests’in çalışma prensiplerinin başında gelir.

Holiday Invests, her tesisin kendine özgü bir yapısı, hedef kitlesi ve satış yöntemleri olması gerektiği gerçeğinden yola çıkar. Bu çerçevede birinci adım olarak yatırıma ve yatırımcıya en uygun hedef kitleyi belirler. Belirlenen hedef kitleye erişim de alışılmışların yanı sıra özel yöntemler gerektirebilir.

Hedef kitle ve erişim yöntemlerinin sınanmasından ve son veriler ışığında gerekli revizyonların yapılmasından sonra Holiday Invests, uzman kadrolarıyla Platinium ve VİP HOLİDAY CARD satışını gerçekleştirir.

Söz konusu edilen devre tatil (kulüp üyeliği) satışları klasik otel mantığı ile işleyen bir sistemde elde edilecek ciroyu en az %100arttırmaktadır. Maliyetleri çok düşüren bir yapısı olması sayesinde karlılıkta %700’lere varan bir artış kolaylıkla erişilebilecek bir hedeftir.